سیلی ملی…

توی دوره همی های خانوادگی ، همیشه بحث های مختلفی مطرح میشه،از بحث های درون خانوادگی گرفته تا سیاسی اجتماعی که با نظرات کارشناسی و غیر کارشناسی نیر همراه هستش.

بحث های سیاسی اجتماعی معمولا با نقد و دفاع از عملکرد دولت همراه میشه ، به صورتی که ممکنه در ان جمع افراد خانواده تخصص های مختلفی داشته باشند و با توجه به تخصص خودشان در مورد عملکرد دولت در حوزه تخصص خود صحبت می کنند.بحث ها به سمتی پیش می رود که پای نهاد های نظارتی از جمله مجلس شورای اسلامی هم به بحث کشیده می شود و به عنوان یکی از عوامل عملکرد نا مناسب دولت به شمار می رود به نحوی که وظیفه نظارتی خود را به نحو احسنت انجام نداده است و باید پاسخگو باشد.

اما نکته ای که همواره توجهی به ان نمی شود ، نقش مردم در این بین می باشد.مردمی که همواره خود را طلب کار دانسته و مدام انتظار دارد. هرچند اگر این روحیه مطالبه گری به درستی خودش را نشان میداد و مردم تمام دغدغه های خودشان را از مسئولین مطالبه می کردند شاید وضع موجود بهتر از این بود. شاید اگر مردم کمی انصاف داشته باشند متوجه می شوند که همین دستگاه های اجرایی و نظارتی با انتخاب خودشان در حال فعالیت هستند ، وقتی در انتخابهایمان آرمانهای انقلاب و امام خمینی (ره) و امنیت ملی کشور را در نظر نگیریم ، گرفتار شدن در این مشکلات خیلی دور از انتظار نیست.

اگر راه امام را گم کنیم، یا فراموش کنیم،‌ یا خدائی نکرده عمدا به کنار بگذاریم، ملت ایران سیلی خواهد خورد.

مقام معظم رهبری

کاملا بی ربط :دستِ کریم توست امیدم که هیچگاه
چشمی به دست یاریِ مردم نداشتم…

یک پاسخ به “سیلی ملی…”

  1. امیرعلی رضایی گفت:

    مطلب خوبی بود خدا قوت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *