بار الها,!جرات ما را سر و سامان بده…

همین یکی دو روز پیش بود که یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی کشور یعنی دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی به پایان رسید.به جرات می توان گفت این نمایشگاه تنها نمایشگاهی بود که به راحتی حس همدلی، همکاری و یکی بودن مجموعه ها را می شد درک کرد.

تنها مکانی بود که می توان گفت واقعا جبهه در اینجا می تواند شکل بگیرد.تعامل با اطرافیان، خیلی ساده و راحت و بی ریا شکل میگرفت،کسی منم منم نمی کرد، کسی رتبه الکسای خودش رو به رخ بقیه نمیکشید، کسی تعداد کاربران زیاد خودش رو چماق نمیکرد.با تجربه ها به کم تجربه ها کمک میکردند و یاری میرساندند.کسی فقط به فکر خودش و غرفه خودش نبود.

این همان معنی جبهه هستش، همان چیزی که خیلی وقت هستش که دنبالش هستیم و در نمایشگاه رسانه های دیجیتال دارد عینیت پیدا می کند.

کاش برخی از دوستان ما در قزوین هم معرفت مشهدی ها، صفای اهوازی ها ، خلق و خوی شیرازی ها و… داشتند.کاش سطح دغدغه های فعالین فرهنگی و دوستان ما در قزوین در حوزه فضای مجازی بیشتر از ابراز نگرانی باشد، کاش سطح دغدغه بیشتر از لایک کردن عکس های نمایشگاه باشد، کاش سطح دغدغه فراتر از قالب های سایت های خودشان باشد و کاش منیت ها از بین برود،کاش این همه ادعا از بین برود،کاش کمی هم  فقط به فکر خودمان نباشیم…

بار الها,!جرات ما را سر و سامان بده

انقلابا !مشق هشیاری به فرزندان بده

قهرمانا !در دل میدان بمان جولان بده

رهبرا من مصطفایی دیگرم فرمان بده

پ.ن۱:ما از کسی انتظار نداشتیم…
پ.ن۲:کمی دوستان به فکر باشند…
پ.ن۳:منبع عکس:تسنیم

یک پاسخ به “بار الها,!جرات ما را سر و سامان بده…”

  1. خادم الشهدا گفت:

    کااااااش
    ان شاءالله

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *