الکی مثلا سکوت رسانه ای…

از زمان پدید امدن ، پدیده ای به نام دولت تدبیر و امید و سر دادن شعار های اعتدال و حرکات اعتدالی ، همیشه این سوال مطرح بوده که این اعتدال که از ان یاد می شود چه معنا و مفهومی دارد؟
در برهه های زمانی مختلف رفتارهای دولت ، مفهوم های مختلفی از این رفتار به اصطلاع اعتدالی را به ما نشان داده که از بیان آن ها می گذریم و شما را به رسانه ها و صحبت ها و …. دوستان دولتی ارجاع می دهیم.
حال این وسط برخی از عزیزان و دوستان و طرفداران اعتدال به شعارهای خدمت به مردم و اعتدالشان گوش مردم را کر کرده بود به خاطر ضعف در عملکرد و ناتوانی در انجام وظایف خود، میدان را خالی کرده و این حرکت را به نوعی اعتراض به مدیران دولتی و انتقاد به آنها می دانند.
شاید نکته قابل توجه سوال برانگیز آنجا باشد که این فرد به اصطلاح اعتدالی ما که زمانی مسئول ستاد انتخاباتی رئیس دولت فعلی در قزوین بوده و از جایگاه مشاور سیاسی نماینده دولت در استان استعفا داده، چرا سعی بر آن دارد که با جو سازی ، استعفای خود را در سکوت رسانه ای و خبری عنوان کند ؟؟؟و از رسانه های هم سوی خود نیز خواسته که این جو رسانه ای را در فضای خبری و سیاسی شهر ایجاد کند…
که الکی مثلا من توی سکوت رسانه ای رفتم….

مطلب مرتبط ۱

مطلب مرتبط ۲

پ.ن:منابع موثق است…

کاملا بی ربط : یا چشم بپوش و از من و از خویش برانم

                       یا تنگ در آغوش بگیرم که بمیرم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *